Váš nábytok bude skutočne Váš

Každý objekt je unikát navrhnutý a vyrobený pre Vás podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

Máte kontrolu nad všetkými aspektmi dizajnu: štýl, veľkosť, výber materiálu a povrchová úprava to všetko si môžete vybrať. Ak chcete, môžete jednoducho vybrať z návrhov, ktoré pre Vás pripravím. Prípadne, ak chcete byť viac zapojení do procesu návrhu, je to skvelá príležitosť vyjadriť Vašu kreativitu!

Proces návrhu bude zábavný a kreatívny zážitok. Nábytok bude niesť vašu osobnú pečať, ktorú bude obdivovať Vaša rodina a priatelia nielen pri prvom zhliadnutí, ale aj po mnohých rokoch používania, keď dozrie ako víno. Možno Vám už teraz v mysli vznikajú prvé línie, znovu sa prebúdza spomienka na detail ktorý ste niekedy, niekde videli, a ktorý vo Vás vyvolal ten pocit pomyselnej čerešničky na torte.

Začneme prvotnou funkciou, upresníme najvhodnejšie rozmery a ergonómiu. Vyberieme konštrukčné materiály a vhodnú farebnú kombináciu. Zapracujeme detaily potrebné pre funkčnosť a bezpečnosť, toto všetko s ohľadom na ostatné objekty v miestnosti a vyvážené proporcie. Vo všetkom čo vytvoríme budete cítiť Váš vlastný rukopis, a zároveň budete bohatší o skúsenosť, aká sa vám nikde inde neponúka.

Alternatívou je možnosť, že vám ukážem niekoľko mojich návrhov zohľadňujúcich Vaše požiadavky, z ktorých si vyberiete čo sa vám páči a to pre Vás vyrobím.

Obe cesty vedú k spoločnému cieľu - aby ste boli s výsledným objektom absolútne spokojní.

V období samotnej výroby ste vítaným hosťom u mňa v dielni, kde máte možnosť vidieť proces konštrukcie a detaily ktoré na hotovom nábytku zostanú navždy skryté.